PolskiAngielski

LYCRY ECO

Materiał pochodzący z recyklingu wykonanych z przędzy ECONYL®, 100% regenerowanej przędzy nylonowej pochodzącej z odpadów przedprzemysłowych i poprzemysłowych, takich jak wyrzucone sieci rybackie, puch dywanowy (górna część nylonu) dywany, które osiągnęły kres swojego okresu użytkowania), tiul- ekologiczna. 8 milionów ton odpadów trafia do naszych mórz każdego roku. Na dnie oceanu porzucono 640 tysięcy ton sieci rybackich. (dane pochodzą z FAO i UNEP). Firma Carvico i Jersey Lomellina tworzą tkaniny przyyjazne środowisku odzyskiwane właśnie z odpadów. Do tego są miękkie i przyjazne dla skóry w pięknych kolorach, doskonale sprawdzają się na stroje taneczne, fitness, akrobatyki, stroje estradowe. Chcesz przyłączyć się do ochrony naszej pięknej Planety? Przyłącz się i kupuj tkaniny ekologiczne.
Lycra Vita jest wykonana z regenerowanego nylonu ECONYL®, który zamienia problemy z odpadami w modę. Vita jest wszechstronna, wyjątkowo odporna, cienka, a zarazem elegancka, elastyczna, miękka i oddychająca. Dzięki innowacyjnej konstrukcji  jest bardziej odporna na działanie chloru i kremów do opalania oraz olejów

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu