PolskiAngielski
0
STRONA GŁÓWNA1 » KOBIETA
Kategorie aktualności
Kontakt
  • E-mail:releve@dancewear.pl
  • Telefon+48 533 388 599
  • Godziny działania sklepukontakt online 24 h codzienne
    sklep stacjonarny w soboty 10.00 - 18.00
  • PayU
  • PayPal
  • Przelewy24

KOBIETA

Proponujemy stroje do tańca dla młodzieży – zarówno na trening, jak i na turniej taneczny. Odzież do tańca powinna wyróżniać tancerza na parkiecie. Wysokie wymagania, jakie podczas treningu lub występu scenicznego narzucane są ciału i pracy tancerza, wymagają stroju tanecznego, który zapewni komfort ruchów, będzie elastyczny i wytrzymały. Istotne jest również zapewnienie swobody i precyzji ruchu. Tkanina stroju tanecznego musi być wysokiej jakości, dlatego sprzedajemy i szyjemy z najlepszych tkanin włoskich producentów.

Odzież do tańca, która spełni wszystkie niezbędne wymogi dostępna jest w Relevedancewearstroje taneczne dla dzieci, stroje taneczne dla młodzieży, odzież treningowa, obuwie do tańca, akcesoria taneczne oraz tkaniny włoskie najwyższej jakości.
Czym powinna wyróżniać się odzież do tańca?

Każdy element stroju tancerza powinien wyróżniać się estetycznym wykonaniem i wysoką jakością – stawiamy na wyróżniające tkaniny, kolory i wzory, aby każdy tancerz zwrócił na siebie uwagę na parkiecie. Proste fasony, ale też wyszukane wzory, nieszablonowe, unikalne, z pięknych tkanin tanecznych o wysokiej jakości, które wyróżnią na parkiecie każdego tancerza, początkującego i zaawansowanego. Szyjemy stroje dla najlepszych Szkół Tańca w Polsce, do solo, duetów i Grup w każdym stylu tanecznym i zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do