PolskiAngielski
0
STRONA GŁÓWNA1 » KOBIETA
Kontakt
 • relevedancewear.pl
  NIP: 7581560074
 • E-mail:biuro@relevedancewear.pl
 • Telefon+48 533 388 599
 • Godziny działania sklepukontakt online 24 h codzienne
  sklep stacjonarny w soboty 10.00 - 18.00
 • PayU
 • PayPal
 • Przelewy24

KOBIETA

Prezentujemy odzież do tańca – zarówno na trening, jak i na występ czy konkurs taneczny. Odzież do tańca powinna wyróżniać się od codziennego odpowiednika. Wysokie wymagania, jakie podczas treningu lub występu scenicznego narzucane są ciału i pracy tancerza, wymagają ubrania odzieży, która zapewni komfort ruchów oraz będzie elastyczna i wytrzymała. Istotne jest również zapewnienie swobody i precyzji ruchu. Tkanina stroju tanecznego musi być przewiewna i dobrze odprowadzać pot, aby jej noszenie było komfortowe nawet przez wiele godzin intensywnego użytkowania. 

Odzież do tańca, która spełni wszystkie niezbędne wymogi dostępna jest w Relevedancewear – na stronie dostępna jest bogata oferta estradowych strojów tanecznych, jak i odzieży treningowej najwyższej jakości.
 

Czym powinna wyróżniać się odzież do tańca?

 

Każdy element stroju tancerza powinien wyróżniać się estetycznym wykonaniem – warto postawić na wyróżniające się faktury, kolory i kroje, aby zwrócić na siebie uwagę na parkiecie. W tańcu, podczas ruchu istotne są wszystkie detale – eleganckie wykończenie odzieży pomaga wyróżnić się na parkiecie i dodaje szyku każdej tancerce. Wyjątkowe elementy odzieży do tańca proponowane w sklepie kierowane są do tancerek wszystkich stylów – bogata oferta pozwala wszystkim zainteresowanym znaleźć odpowiednie elementy garderoby dopasowane do potrzeb treningu i występu tanecznego.
Proste fasony, ale też wyszukane wzory, nieszablonowe, unikalne, z pięknych tkanin tanecznych o wysokiej jakości, które wyróżnią na parkiecie każdego tancerza, początkującego i zaawansowanego. Szyjemy stroje dla najlepszych Szkół Tańca w Polsce i zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do