PolskiAngielski
STRONA GŁÓWNA » Jersey Lomellina Italy

Jersey Lomellina Italy

Od 2016 roku Carvico i Jersey Lomellina wspierają inicjatywę „Zdrowe morza”, w ramach której stowarzyszenie pozarządowe i kilka firm realizuje wspólną misję: oczyszczanie wód naszej planety z zanieczyszczeń, w tym sieci rybackich duchów zabijających tak wiele stworzeń morskich. „Zdrowe morza” ma kolejny podwójny cel:

współpraca ze społecznościami rybackimi w celu egzekwowania działań zapobiegawczych w celu zmniejszenia zanieczyszczenia powodowanego przez zrzucone sieci rybackie oraz znalezienia nowych rozwiązań w zakresie ich usuwania w sposób zrównoważony pod względem finansowym i środowiskowym. Jersey Lomellina jest producentem tkanin ekologicznych pochodzących z recyklingu wykonanych z przędzy ECONYL®, 100% regenerowanej przędzy nylonowej pochodzącej z odpadów przedprzemysłowych i poprzemysłowych, takich jak wyrzucone sieci rybackie, puch dywanowy (górna część nylonu) dywany, które osiągnęły kres swojego okresu użytkowania), tiul.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu